Biz Kimiz ?

35 Yıllık Kauçuk Endüstrisi Deneyimi Titreşim sönümleme sistemleri başta olmak üzere; pek çok yalıtım malzemesi geliştiren ekibimiz, sürekli olarak yenilenmeyi ve gelişmeyi esas alır. Kauçuk özel üretimler ile sızdırmazlık, vakumlama ve yalıtım sağlayarak geniş bir portföye hitap eder. Dinamik kadrosu ile, dünya teknolojilerine entregre olmaya çalışır. Pres üreticileri, soğutma üniteleri, sarsıntı ile çalışan ağır makineler, titreşimle çalışan cihazlar, bina sarsıntısı yapan makine grubu, işleme üniteleri, CNC, freze tezgahları ve bunun gibi alanlar hizmet sahasına girmektedir.

Misyonumuz ?

Vipad olarak kesintisiz müşteri memnuniyetini birici önceliğimiz belirledik. Bu yolda; hizmet verdiğimiz müşterilerin yıl içinde rutin kontrol raporlarını tutuyoruz. Size sağladığımız hizmetin sorunsuz sürdüğünden emin oluyoruz. Ayrıca yerinde titreşim ölçümleri gerçekleştiriyor ve titreşim yalıtımının sağlandığını belgelemiş oluyoruz. Konumuzda size mükemmel şekilde hizmet edebilmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz.

Anti Vibrasyon Garantisi

Size en iyi fiyatı sunuyoruz. En uzun garantiyi sağlıyoruz. Ücretsiz titreşim ölçüm hizmeti veriyoruz. İdeal yaylanma seviyesinde, güvenli, dönüştürülebilir ve çevreci ürünler imal ediyoruz. Vipad Mühendislik olarak; sizlerden gelecek özel imalat talepleri ve vibrasyon yalıtımı ihtiyaçlarınıza cevap veriyor olacağız.